اطلاعات خرید محصول

تمامی سفارشات بصورت آنلاین از درگاه پرداخت  امن زرین پال  پرداخت می شود و هزینه کالا و ارسال قبل از ارسال سفارش از مشتری دریافت می شود.

هنگام خرید از فروشگاه   کد رهگیری بانکی از طریق ایمیل و پیامک ارسال میشود تا مشتری با خیال راحت بتواند  خرید محصول خود را پیگیری کند .

زمان تحویل محصول از طریق پست به مدت 2 الی3 زوز کاری میباشد و همچنین ما میتوانیم محصول را با اسنت بار هم ارسال کنیم ک هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار میباشد .

بعد از سفارش محصول و پرداخت در دست پیگیری قرار میگیرد و بعد از تایید کارشناسان ما مرسوله تحویل پست داده میشود داده میشود  و کد رهگیری بصورت خودکار برای مشتری ارسال میشود.

برای هر محصولی که شما ثبت سفارش میکنید .  فاکتور خرید شما از  طریق پیامک به شماره ی همراه و ایمیل شما   ارسال و همچنین  کد رهگیری و شماره ی خرید برای پیگیری محصول برای شما ارسال خواهد شد .

و در زمان تحویل کالا نیز پرینت فاکتور دریافت خواهید کرد.

بله البته .

گوهر سبز برای مشتریان وفادار تخفیف در نظر گرفته است ، مشتریانی که برای بار سوم از ما خرید میکنند و یا فروشگاه را به فروشنده ایی معرفی میکنند ، میتوانند با ارسال تیک به مدیر سایت تخفیف خود را نسبت به محصول مورد نظر دریافت نماییند .

اطلاعات پرداخت

مشتریانی که در هنگام ثبت سفارش به درگاه پرداخت وصل میشوند در قسمت تکمیل درگاه پرداخت بعد از وارد کردن اطلاعات هزینه از شماره حساب آنها کسر میشود.

لیست دلخواه یا لیست مورد علاقه به لیستی گفته میشود که مشتریان محصولات مورد نظر خود را که میخواهند بعدا مشاهده کنند به لیست مورد علاقه انتقال میدهند تا بعدا برای مشاهده دوباره آن براحتی به آن محصولات دسترسی داشته باشند

تمامی محصولات ارسالی از سوی شرکت قبل از ارسال بازدید کامل میشود و تمامی محصولات بصورت سالم ارسال خواهد شد.

و اگر محصول دریافتی از سمت مشتری با محصول سفارشی مغایرت داشت میتوانند با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به ما اطلاع دهند و محصول را به ادرس پستی شرکت ارسال کنند و با هزینه خود شرکت دوباره محصول مورد نظر ارسال خواهد.

بله میتوانید سفارش خود را لغو کنید یا تغییر دهید.

لازم به ذکر است که قبل از ارسال مرسوله باید این کار را انجام دهید و در غیر این صورت شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت.

علاوه بر پیگیری از طریق پشتیبانی فروشگاه میتوانید با کد مرسوله پستی وضعیت و محل محصول را دریافت نمائید